Tygodnik 1/16

14:00:00Tydzień upłynął mi pod znakiem litery B: bloga i bólu, to znaczy pracy nad  blogiem, choć dzielnie przeszkadzała mi ósemka. Niestety miałam wszystkie cztery (jedną musiałam usunąć u chirurga, bo krzywo rosła), żadna z trzech pozostałych nie wyrosła jeszcze do końca. Co jakiś czas któraś o sobie przypomina, dając grypopodobne objawy. Być może ich powolne wyrzynanie się jest spowodowane moją wadą zgryzu, którą mam zamiar w końcu skorygować i to już tej jesieni.

Tym razem do koleżanki ósemki dołączyła jeszcze madame migrena i prawdę mówiąc trzyma mnie do dzisiaj, ale już slabnie. Niech idzie precz, małpa.

Marzec przywitał nas śniegiem, ale potem pokazało się trochę słońca. W związku z tym Ryś (Pani Kot) dostała jakiegoś szału wiosennego (porzuciła życie kanapowca na rzecz ćwierkania do ptaków i ganiania piórek), więc wnoszę, że wiosna nadchodzi. Oby coś się ruszyło w tej kwestii, bo o ile deszcz czy śnieg mi nie przeszkadza, o tyle ciągły brak słońca jest przygnębiający. Suplementuję witaminę D, ale jakoś niezbyt pomaga. Może biorę za małą dawkę? Sądzę, że kiedy skonczę to opakowanie, to spróbuję z większą dawką. Planuję tekst o witaminie D, ale kiedy do niego siądę, tego nie wiedzą najstarsi górale.

Z rzeczy miłych, Promoe wydał nowy solowy album, Fult folk. Można powiedzieć, że się jaram :)

Napisałam do szufladki kilka tekstów, ale żaden nie wydaje mi się dość dobry (tak, o syndromie "nie dość dobrze" też planuję napisać), więc pewnie jeszcze sobie w szufladce poleżą. Zasadniczo wydaje mi się, że moje teksty są wtórne, w tym sensie, że w pewnych sprawach inni powiedzieli już wszystko, więc dlaczego miałabym to powtarzać, albo, że piszę same banały, które są ogolnie znane. To jest w ogóle ciekawe, jak z wiekiem spada moja pewność siebie, kiedyś nie zastanawiałam się nad wszystkim sto lat i nie byłam dla siebie taka wymagająca. Jakieś sugestie, jak nad tym popracować?

psst... pomysł na tygodnik podpatrzony u Ani.

<a href="http://www.bloglovin.com/blog/14748837/?claim=wppftxxa7sk">Follow my blog with Bloglovin</a>

You Might Also Like

1 komentarze

Popularne

Instagram